loader

Hakkımızda

Gökmetal Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş;

Gökmetal Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş; yassı çelik sektöründe 30 yılı aşkın sürelik tecrübeye sahip olan Gökhan Demiruz tarafından 2006 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana farklı kalınlık, en, mekanik, kimyasal özellik ve kaplama oranlarına sahip; Soğuk Haddelenmiş Rulo (CR), Boyalı Rulo (PPGI), Sıcak Haddelenmiş Rulo (RKK), Galvanizli Rulo (GZR), Asitli Rulo (HRP) ve Basınca Dayanıklı Özel Sacları müşterilerine sunmaktadır.

Müşterilerine daima en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen Gökmetal; Gebze (Tavşanlı) ve Kdz. Ereğli’de bulunan dört farklı fabrikasında 4 Adet Rulo Boy Kesme & Paketleme Hattı ve 4 Adet Rulo Sac Dilme & Paketleme Hattı ile dünya standartlarında Çelik Servis Merkezi hizmeti sunmaktadır. Nihai kullanıcılara istedikleri ebat ve kalitelere uygun ürünleri, son teknolojiye uygun üretim hatlarında hazırlayan firmamız; teslimatlarını taahhüt ettiği süre içerisinde gerçekleştirmek konusunda oldukça titizdir. Kaliteli ürünün nitelikli hammaddeden üretildiğini göz önünde bulunduran Gökmetal; Türkiye’de ve dünyanın çeşitli ülkelerinde faaliyet gösteren küresel ölçekli çelik üreticilerinden tedarik ettiği rulo sacları kendi fabrikalarında kalite kontrol sürecinden geçirmekte, tüm test ve analizleri bünyesinde yaptırmaktadır.

Firmamız birçok farklı sektörde, orta ve küçük ölçekli sanayicilere ve nihai kullanıcılara hizmet vermektedir. Hizmet verilen sektörler arasında Otomotiv Yan Sanayi, Beyaz Eşya Yan Sanayi, Makina ve Yedek Parça İmalatı, Hafif Çelik Yapı Sistemleri, Panel Radyatör, Raf İmalatı, Destek Sacı İmalatı, Çelik Kapı İmalatı, Çatı/Cephe İmalatı, Kepenk Sistemleri Üretimi, Mobilya & Aksesuar, Isıtma/Soğutma ve Havalandırma Sistemleri, Taşıma Sistemleri, Elektrik Panosu İmalatı, Asansör ve İskele İmalatı ön plana çıkmaktadır. “Sıfır Fire” hedefiyle üretime odaklanan ve sanayicilere bu hedef doğrultusunda ürün temin eden firmamız; kurulduğu günden itibaren kaliteye, sürdürülebilirliğe verdiği önem ve güvenilir hizmet anlayışı sayesinde kısa sürede çelik sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Kaliteli ürün, nitelikli hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyat politikası firmanın değişmez prensipleri arasında yer almaktadır.

Gökmetal; iş akış süreçlerinde ürün tedarik ettiği firmalara teknik destek ve doğru malzeme seçimi konularında her türlü hizmeti vermektedir. Müşterileriyle olan iletişim kanallarını 7/24 açık tutan satış ekibinin yanı sıra satış sonrası destek konusunda her daim müşterilerinin yanındadır.

Misyon

Çeliğe değer katan iş ortakları için, kalite-hız-fiyat-dostluk dörtlemesini ve paydaş mutluluğunu önemseyerek, modern makina parkuruna sahip çelik servis merkezlerimizde özel çözümler sunmak.

Vizyon

Kaynaklarını enerjisi ile birleştirerek, yarınların ihtiyaçlarını karşılayan ve sektörde ilk akla gelen marka olmak.

Temel Değerlerimiz

  1. İş ortaklarımız ile samimi ve sürdürülebilir ilişkiler kurar, kazandıran çözümler sunarız.
  2. Profesyonel, yenilikçi, potansiyeli performansa dönüştüren, aidiyet olgusu yüksek, ekip çalışmasını önemseyen, özverili ve çözüm odaklı çalışanlarız.
  3. Tüm süreçlerde şeffaf ve saygılı davranır, çalışanları eğiten, takdir eden, adil bir yönetim tarzını benimseriz.
  4. Aklımız ve yüreğimiz ile çalışır, analitik ve sistematik bakış açısı ile ileri teknolojiden faydalanarak işimizi yaparız.
  5. Tüm paydaşlarımızın mutluluğunu arttıracak sosyal faaliyetleri önemser ve topluma katkı sağlarız.